Na javnom uvidu predlog Plana upravljanja Specijalnim rezervatom prirode “Selevenjske pustare” za period 2022 – 2031.

Na javnom uvidu predlog Plana upravljanja Specijalnim rezervatom prirode “Selevenjske pustare” za period 2022 – 2031.

Selevenjska šuma, foto: NJ/Magločistač

Objavio: Magločistač

04.02.2022

Kategorija: Subotica

Javno preduzeće „Palić-Ludaš“ stavilo je, kao upravljač, na javni uvid predlog Plana upravljanja zaštićenim područjem Specijalni rezervat prirode „Selevenjske pustare“ za period 2022–2031. godine, i pozvalo građane da dostave svoja mišljenja, primedbe i predloge na ovaj dokument najkasnije do 7. marta.

Javni uvid traje od 4. februara do 4. marta, a prezentacija predloga Plana i javna rasprava će se održati 9. marta u Vizitorskom centru “Ludaš”, sa početkom u 12 sati.

Selevenjska šuma, foto: NJ/Magločistač

Predlog Plana u PDF formatu možete preuzeti OVDE, a materijal je dostupan i u štampanom obliku na više lokacija:

  • u prostorijama upravljača – Upravnoj zgradi na Paliću, Kanjiški put 17a, i Vizitorskom centru „Ludaš“ u Hajdukovu, Prespanska 12, svakog radnog dana od 8 do 14 časova;
  • u Gradskoj kući u Subotici, soba 128, svakog radnog dana od 10 do 14 časova;
  • u prostorijama Opštine Kanjiža, Glavni trg 1;
  • u prostorijama Mesne zajednice „Bački Vinogradi“ u Bačkim Vinogradima (Beogradska 2, 24415 Bački Vinogradi, telefon: 024 4757 003);
  • u prostorijama Mesne zajednice „Horgoš“ u Horgošu (Velika 2, 24410 Horgoš, telefon: 024 792 041).

Mišljenja, primedbe i predloge zainteresovani treba da dostave u pisanom obliku na adresu JP „Palić–Ludaš“, Kanjiški put 17a, Palić, ili elektronskom poštom na adresu office@palic–ludas.rs. Kontakt telefon upravljača je 024 753 121.

Podelite sa prijateljima:

Leave a Reply

Vaša email adresa neće biti objavljenja. Obavezna polja su markirana *

Upišite tekst *

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne nužno i stavove redakcije portala Magločistač. Na našem sajtu biće objavljeni svi pristigli komentari, osim komentara koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede ili nisu u vezi sa temom članka koji se komentariše. Govor mržnje je definisan Zakonom o javnom informisanju i medijima, koji u članu 75. kaže: „Idejama, mišljenjem, odnosno informacijama, koje se objavljuju u medijima ne sme se podsticati diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, polu, zbog njihove seksualne opredeljenosti ili drugog ličnog svojstva, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo”. Pre nego što budu objavljeni, komentari moraju biti odobreni od strane naših moderatora, pa vas molimo za malo strpljenja.